<Latviski Latviski - <In English In English - <По Русски По Русски - <Deutsch Deutsch - <Lietuviški Lietuviški

Esi centrā!

Sākums

Print

Iekšējās kārtības noteikumi

Rezervāciju garantēšana 

 • Rezervāciju var garantēt, norādot savu kredītkartes numuru un kartes derīguma termiņu vai veicot priekšapmaksu (ne vēlāk kā 24 stundas pirms ierašanās). 
 • Garantētu rezervāciju bez soda sankciju piemērošanas iespējams atcelt līdz plkst.12:00 iebraukšanas dienā.
 • Par garantētas rezervācijas atcelšanu pēc plkst.12:00 iebraukšanas dienā vai neierašanos tiks ieturēta maksa vienas nakts uzturēšanās apmērā. 

Rezervācijas atcelšana

 • Rezervāciju bez soda sankciju piemērošanas iespējams atcelt līdz 24 stundas pirms iebraukšanas datuma, rezervācijas atteikumiem, kas veikti mazāk nekā 24 stundas pirms iebraukšanas datuma, tiks piemērota maksa, kas vienāda ar maksu par attiecīgās rezervācijas maksu par pirmo nakti.

Grupu rezervācija

 • Ja Jūsu plānoto rezervēto numuru skaits pārsniedz 10 jebkuras klases numurus vai arī ja Jūsu grupas skaits ir virs 15 personām, lūdzam zvanīt uz viesnīcu +371 634 20102 vai sūtīt e-pastu uz reservations @ liva.lv. Grupu rezervācijām tiek piemērotas pazeminātas cenas. 

Juridiskām personām

 • Ja rezervācijas turētājs ir juridiska persona (iestāde, uzņēmums) un viesnīcas pakalpojumus plānots izmantot vairakkārt, piedāvājam noslēgt uzņēmuma līgumu. Lūdzu, rakstiet e-pastu uz marketing @ liva.lv , lai saņemtu vairāk informācijas.  

Norēķinu kārtība

 • Bankas pārskaitījums
 • Kredītkarte (VISA, Maestro, MasterCard). 
 • Skaidra nauda EUR. 

Reģistrēšanās laiks

 • Iebraukšana no plkst. 14:00
 • Izbraukšana līdz plkst. 12:00 

Piedāvājam Jūsu ērtībām (lūdzu dariet mums zināmu par agrās iebraukšanas vai vēlīnās izbraukšanas laikiem veicot rezervāciju):

 • Agro iebraukšanu no plkst. 07:00-12:00 papildus maksa 10 EUR par numuru.
 • Vēlīno izbraukšanu līdz plkst. 15:00 - 10 EUR par numuru. No plkst.15:00 - plkst.18:00 tiek ieturēta maksa 50% apmērā no numuriņa cenas.

Autostāvvieta

 • Viesnīcas viesu automašīnu novietošanai tiek piedāvāta autostāvvieta viesnīcas pagalmā ar videonovērošanu, maksa par vienu automašīnu 3EUR/nakts.
 • Pieejama bezmaksas autostāvvieta viesnīcas priekšpusē, pie galvenās ieejas un stāvvlaukumā starp kinoballi un viesnīcu, auto novietošanai nepieciešama viesu uzņemšanas dienestā izsniegta atļauja. Izsniegtā atļauja jānovieto uz māšinas paneļa redzamā vietā.

Veļas mazgāšana

 • Piedāvājam kvalitatīvus un ātrus veļas mazgāšanas pakalpojumus.

Bērni

 • Bērniem līdz 6 gadu vecumam nakšņojot bērnu gultiņā vai kopā ar vecākiem kā arī brokastis – bez maksas.
 • Bērni no 6 gadu vecuma – 12 gadu vecumam nakšņo par papildus maksu 7EUR/nakts, brokastu bufete par papildus samaksu. 

Papildus gultas vieta

 • No 12 gadu vecuma - pieaugušie 15 EUR/nakts bez brokastīm. (piesakot brokastu bufeti ārpus izmitināšanas 7EUR/pers.).

Mājdzīvnieki

 • Viesnīcā atļauts uzturēties ar neliela un vidēja izmēra mājdzīvniekiem par papildus samaksu 10EUR/nakts. Lūdzam dzīvnieka līdzņemšanu pieteikt iepriekš. 
 • Suņiem pārvietošanās pa viesnīcu - tikai saimnieka pavadībā ar pavadu un uzpurni.

Smēķēšana

 • Viesnīcā atļauts smēķēt tikai ārpus viesnīcas telpām, sods par smēķēšanu viesu numurā 50EUR.

Internets

 • Visā viesnīcā pieejams bezvadu internets - bez maksas.

Īpašs numurs

 • Pieejams speciāli aprīkots numurs cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Iekšējās kārtības noteikumi 

 • Viesnīcā aizliegts traucēt citu viesu mieru ar skaļu vai neadekvātu uzvedību. Drošības apsvērumu dēļ pēc plkst.23:00 lūdzam viesi/-iem veikt savu apmeklētāju reģistrāciju viesu uzņemšanas nodaļā. Viesis nes pilnu atbildību par savu apmeklētāju rīcību.
 • Aizliegts bojāt viesnīcas inventāru. Ja ierodoties konstatēts inventāra bojājums numurā, lūgums par to ziņot viesu uzņemšanas nodaļā, lai izvairītos no pārpratumiem.
 • Par bojājumiem, kas radušies viesa vainas dēļ, tiek ieturēta samaksa atbilstoši bojājuma apmēram.
 • Bez iepriekšējas saskaņošanas numuros aizliegts dedzināt sveces (kā arī atstāt degošas sveces bez uzraudzības). Viesnīcā aizliegts ienest un uzglabāt ugunsnedrošus priekšmetus un vielas.
 • Viesnīcas apkalpojošajam personālam ir tiesības atteikties apkalpot klientu, kas atrodas stiprā alkohola reibumā. Tādā gadījumā nauda par rezervētajiem un apmaksātajiem pakalpojumiem netiek atgriezta.
 • Viesnīcā atļauts smēķēt tikai ārpus viesnīcas telpām. Sods par smēķēšanu neatļautā vietā tiek noteikts 50EUR apmērā.
 • Viesnīca neuzņemas atbildību par viesu mantām, kas atstātas bez uzraudzības. Viesiem bez maksas tiek piedāvāts izmantot seifu, vairāk informācijai jautāt viesu uzņemšanas nodaļā.
 • Bērniem līdz 18 gadu vecumam ir jāatrodas vecāku vai pilvarotas personas uzraudzībā.
 • Viesnīcā atļauts uzturēties ar neliela un vidēja izmēra mājdzīvnieku (10EUR par nakti). Dzīvnieku līdzņemšanu lūdzam pieteikt iepriekš. Suņiem jāpārvietojas pa viesnīcu ar pavadu saimnieka pavadībā.
 • Viesnīcas atsevišķos numuros atrodas minibārs, kuros piedāvātais sortiments ir par atsevišķu samaksu. Ja viesis aizbrauc nesamaksājis par minibāru, tad viesnīca patur tiesības ieturēt naudu par izmantoto minibāra sortimenta.
 • Personas apliecinošam dokumetnam ir jābūt līdzi, lai reģistrētors viesnīcā.

___________________________________________________________________________________________________________________________________

Viesnīcas "Līva" tīmekļvietnes noteikumi

TAS IR JURIDISKS NOLĪGUMS STARP TĪMEKĻVIETNES LIETOTĀJU UN VIESNĪCU "LĪVA" PAR NOTEIKUMIEM, KAS REGULĒ VIESNĪCAS "LĪVA"  TĪMEKĻVIETNES IZMANTOŠANU.

Noteikumi

Mūsu noteikumi regulē politiku un kārtību, kas ir nodibināta, lai aizsargātu mūsu mājaslapā izvietotās informācijas izmantošanu, apmaiņu un uzglabāšanu. Viesnīca "Līva" nodod jūsu lietošanā visu informāciju un dokumentus, kas izvietoti mūsu mājaslapā saskaņā ar šiem noteikumiem. Izmantojot šo mājaslapu, jūs piekrītat nosacījumiem, kas veido saistošu nolīgumu starp lietotāju un viesnīcu "Līva". Lūdzu, rūpīgi izlasiet šos noteikumus pirms mājaslapas izmantošanas. Ja nepiekrītat šeit izklāstītajiem noteikumiem, neizmantojiet šo tīmekļvietni. Viesnīca "Līva" patur sev tiesības atjaunot un pārskatīt noteikumus jebkurā brīdī. Vairākkārtēji izmantojot mūsu tīmekļvietni, jūs piekrītat šīm izmaiņām.

Tīmekļvietnes izmantošana

Tīmekļvietnes dizains, teksts, grafika, saskarne, izvēlnes un kārtība tiek aizsargāti ar viesnīcas "Līva" autortiesībām © 2008. Viesnīca "Līva" pilnvaro jūs apskatīt, lejupielādēt, kopēt vai izdrukāt informāciju, kas atrodama šajā tīmekļvietnē, un izmantot to vienīgi personīgai, informatīvai, iekšējai un nekomerciālai lietošanai. Tīmekļvietnes cita veida izmantošana ir stingri aizliegta. Šīs tiesības neattiecas uz mājaslapas dizainu, tā elementus nedrīkst kopēt vai atdarināt ne pilnībā, ne daļēji. Jūs nedrīkstat mainīt informāciju, kas izvietota tīmekļvietnē, kā arī nedrīkstat to reproducēt, publiski izvietot, izrādīt un izplatīt, kā arī izmantot to komerciālā vai publiskā nolūkā. Papildus, neatkarīgi no tā, vai jums ir komerciāls nolūks, jūs piekrītat: i) nepiekļūt šīs tīmekļvietnes saturam vai informācijai, nenovērot un nekopēt to, izmantojot robotprogrammatūru, zirnekli, skrēperi vai citus automatizētus līdzekļus vai manuālus procesus jebkādam nolūkam bez viesnīcas "Līva" tiešas rakstiskas atļaujas; (ii) nepārkāpt jebkurus aizliegumus robotprogrammatūras izslēgšanas standartā šajā tīmekļvietnē vai neapiet vai neapkrāpt citus līdzekļus, kas paredzēti, lai novērstu vai ierobežotu piekļuvi šai tīmekļvietnei; iii) neveikt nekādu darbību, kas rada vai var radīt, pēc viesnīcas "Līva" ieskatiem, nepamatotu vai neproporcionāli lielu noslodzi uz viesnīcas "Līva" infrastruktūru; vai iv) neveikt dziļo sasaisti ar jebkuru šīs tīmekļvietnes daļu (tostarp, bet neierobežojot - jebkura pakalpojuma iegādes ceļu) jebkādam nolūkam bez viesnīcas "Līva" tiešas rakstiskas piekrišanas.

Tīmekļvietnes izmantošana, kas nav saskaņā ar noteikumiem, ir stingri aizliegta un pārkāpj citu intelektuālā īpašuma tiesības un var radīt nopietnas civiltiesību un krimināltiesību sankcijas, ieskaitot naudas sodu par autortiesību pārkāpumu.

Garantijas

Nevienam materiālam, kas izvietots tīmekļvietnē, netiek dota nekāda garantija, skaidri noprotama vai netieša, ieskaitot pieprasījuma, derīguma noteiktam mērķim, īpašumtiesību un nepārkāpšanas garantiju.

Informācijā, kas publicēta šajā tīmekļvietnē, var būt tehniskas kļūdas vai cita veida neprecizitātes. Viesnīca "Līva" negarantē precizitāti un atsakās no atbildības par neprecizitātēm, kvalitāti, pabeigtību un informācijas atbilstību šajā vai citās tīmekļvietnēs, un neuzņemas pienākumu uzturēt šo informāciju atjaunotu un precīzu. Turklāt viesnīca "Līva" negarantē, ka tīmekļvietnē esošais pakalpojuma apraksts atbildīs aktuālajam pakalpojumu klāstam. Viesnīca "Līva" var mainīt šajā tīmekļvietnē publicēto informāciju vai aprakstītos pakalpojumus, ieskaitot to funkcionalitāti un izpildi, jebkurā laikā un bez iepriekšēja brīdinājuma. Viesnīca "Līva" neuzņemas atbildību par tīmekļvietnes atbilstību jūsu prasībām, kā arī to, ka tīmekļvietnes darbība būs nepārtraukta, savlaicīga, droša un bez kļūdām.

Ierobežojumi un atbildība

Nekādā gadījumā viesnīca "Līva" nav atbildīga par jebkādiem zaudējumiem (ieskaitot, bez ierobežojuma, ienākumu zaudējumu, informācijas zaudējumu, darba aizturi, datora darbības traucējumus vai disfunkciju), kas radušies šajā tīmekļvietnē vai citā tīmekļvietnē esošās informācijas izmantošanas dēļ vai saistībā ar informāciju, kas publicēta vai padarīta pieejama šajā vietnē vai citā vietnē, uz kuru norādīta saite vai kurā ir norādīta saite uz šo tīmekļa vietni, pat ja viesnīca "Līva" ir brīdināta par zaudējumu iespējamību un neņemot vērā tiesisko teoriju, kas regulē šādus zaudējumus.

Drošības brīdinājums

Jūs saprotat un piekrītat lietošanas noteikumiem, kas izklāstīti turpmāk, un jūs piekrītat nepārkāpt šos noteikumus un nemēģināt pārkāpt kādu no drošības noteikumiem jebkāda iemesla dēļ. Jūs piekrītat nemēģināt un nepalīdzēt citai personai apkrāpt, atdarināt, dekompilēt, demontēt vai jebkādā citā veidā bojāt drošības elementus saskaņā ar lietošanas noteikumiem. Viesnīca "Līva" drīkst uzraudzīt un kontrolēt lietošanas noteikumus atbilstības nodrošināšanas nolūkā un patur sev tiesības realizēt lietošanas noteikumu ievērošanu ar iepriekšēju brīdinājumu vai bez tā. Jūs nepiekļūsiet vai necentīsieties piekļūt kontam, kuram Jums nav tiesību piekļūt. Sistēmas vai tīkla drošības pārkāpumi var radīt nopietnas civiltiesību un krimināltiesību sankcijas.

Ja jums ir radušies jautājumi par mūsu noteikumiem, lūdzu, rakstiet mums, izmantojot kontaktinformācijai paredzēto lodziņu, un mēs jums atbildēsim.

Atjaunots 2019. gada Aprīlī

Autortiesības © 2019 Viesnīca "Līva". Visas tiesības aizsargātas.

·         Rezervāciju bez soda sankciju piemērošanas iespējams atcelt līdz 24 stundas pirms iebraukšanas datuma, rezervācijas atteikumiem, kas veikti pēc 24 stundām , tiks piemērota maksa, kas vienāda ar maksu par attiecīgās rezervācijas maksu par pirmo nakti.