<Latviski Latviski - <In English In English - <По Русски По Русски - <Deutsch Deutsch - <Lietuviški Lietuviški

Esi centrā!

Sākums

Print

Privātuma politika

Viesnīca "Līva" atzīst privātuma nozīmi. Šī privātuma politika atspoguļo mūsu apņemšanos garantēt mūsu viesu privātumu un nodrošina jūsu personīgās informācijas aizsardzību saskaņā ar attiecīgajiem Eiropas Savienības un citiem datu aizsardzības un privātuma likumiem.

Privātuma politika

Mūsu privātuma politika nosaka politiku un kārtību, ko mēs esam nodibinājuši, lai aizsargātu mūsu tīmekļvietnē atrodamās informācijas izmantošanu, apmaiņu un uzglabāšanu.

Viesnīcas "Līva" apkopotā informācija

Viesnīca "Līva" apkopo personīgo informāciju tikai tad, kad mums tā ir nepieciešama vai kad mums ir nolūks to izmantot un tikai pēc jūsu piekrišanas saņemšanas, kad jūs reģistrējaties vai veicat pie mums rezervāciju, pierakstāties jaunumu saņemšanai (no 2008. gada vasaras) vai veicat citas darbības mūsu tīmekļvietnē. Veicot kādu no iepriekšminētajām darbībām, jums palūgs dot piekrišanu un tādējādi nodrošināt precīzus, aktuālus un pilnīgus datus, kas nepieciešami, lai reģistrētos mūsu tīmekļvietnē. Turklāt jūs piekrītat tam, ka viesnīca "Līva" drīkst uzglabāt un izmantot jūsu reģistrācijas datus (ieskaitot kredītkartes informāciju), lai izmantotu to jūsu konta uzturēšanā un rēķina apmaksai no jūsu kredītkartes konta, ja vajadzīgs.

Kādā veidā viesnīca "Līva" izmanto šo informāciju?

Viesnīca "Līva" izmanto šo informāciju, lai apstrādātu jūsu pieprasījumus, nodrošinātu rezervācijas pakalpojumus un pielāgotu savus pakalpojumus jūsu vajadzībām. Jūsu dati tiks saglabāti, lai vienkāršotu rezervēšanas procesu un jūsu turpmākos apmeklējumus, kā arī lai sniegtu jums vislabāko apkalpošanu, kad jūs lietojat mūsu tīmekļvietni vai arī sazināties ar mums.

Drošība, informācijas apmaiņa un konfidencialitāte

Uzglabājot un izmantojot jūsu sniegto informāciju, mēs izmantojam striktas drošības procedūras. Tas izslēdz neautorizētu pieeju vai nelikumīgu jūsu personīgās informācijas apstrādi. Viesnīca "Līva" apņemas nesniegt par jums informāciju trešajām personām. Mēs nodrošināsim jūsu informācijas konfidencialitāti, izņemot gadījumus, kad informācijas nodošanu paredz tiesību akti. Viesnīca "Līva" izmantos jūsu informāciju tikai viesnīcas "Līva" un iekšējai lietošanai.

Jūsu piekrišana

Izmantojot mūsu tīmekļvietni, jūs piekrītat jūsu personīgās informācijas apkopošanai, uzglabāšanai un apstrādei saskaņā ar noteikumiem, kas aprakstīti šajā privātuma politikas iztirzājumā.

Autortiesības © 2008 Viesnīca "Līva". Visas tiesības aizsargātas.